środa, 22 czerwca 2016

Coś ciekawego

Pierwszy sezon serialu Szkoła Rocka dobiegł końca!
Jak już kiedyś pisałyśmy, Pete Wentz wystąpił gościnnie w dwóch odcinkach.  Jak mu poszło? Oceńcie sami klikając w poniższe tytuły!

image

Limp Bizkit z fragmentem nowego utworu
Oto zapowiedź długo wyczekiwanego przez fanów Limp Bizkit albumu „Stampede of the Disco Elephants”.

Metallica wyda gitarę z grafiką z „Master of Puppets”

Z okazji okrągłej rocznicy ukazania się płyty „Master of Puppets” na rynek trafi gitara ESP ozdobiona specjalną grafiką. Zobaczcie jak będzie wyglądać.

Selena Gomez przewróciła się na scenie. Zobaczcie, jak zareagowała!
Autorka przeboju "Kill Em With Kindness" potrafi nawet upaść z ogromną gracją i wdziękiem! Przekonajcie się sami i posłuchajcie, jak Selena skomentowała swój wypadek na scenie.

Twenty One Pilots w klipie z Suicide Squad - 5 najlepszych momentów teledysku
Twenty One Pilots zaprezentowali teledysk do kawałka "Heathens", który znajduje się w soundtracku hitowej produkcji Suicide Squad, czyli Legion Samobójców. Oto najciekawsze momenty klipu!

TWENTY ONE PILOTS ZAPREZENTOWALI TELEDYSK DO KAWAŁKA HEATHENS, KTÓRY ZNAJDZIE SIĘ W SOUNDTRACKU HITOWEJ PRODUKCJI SUICIDE SQUAD, CZYLI LEGION SAMOBÓJCÓW w artykule TWENTY ONE PILOTS W KLIPIE Z SUICIDE SQUAD - 5 NAJLEPSZYCH MOMENTÓW TELEDYSKU

"Od dzisiaj mówcie mi Pazdannaro". Memy po meczu Polska - Niemcy
W drugim spotkaniu na Euro 2016 Biało-Czerwoni zremisowali z Niemcami 0:0. Pojedynek grupy C na Stade de France dostarczył ogromnych emocji kibicom. Bohaterami memów internetowych zostali Bartosz Kapustka, który nie znalazł się w pierwszej "jedenastce" (wszedł na ostatnie 10 minut) oraz znakomicie spisujący się w tym pojedynku Michał Pazdan. Zobaczcie najlepsze obrazki i hasła po meczu Polaków z Niemcami.

Euro 2016: Polska wygrała z Ukrainą 1:0. Memy po meczu

Reprezentacja Polski wygrała spotkanie z Ukrainą 1:0 i awansowała do 1/8 finału mistrzostw Europy 2016 we Francji. To nie był łatwy mecz, Biało-Czerwoni długo walczyli o pierwszą bramkę. Tę strzelił Jakub Błaszczykowski, kilka minut po tym, jak pojawił się na murawie.

Euro 2016: Polska - Ukraina 1:0. Memy po meczu